Hakkımızda

KOMESLİ AR-GE, 18 yılı aşkın deneyimli ve uzman kadrosuyla, kısa süre içinde sektörde güvenilir ve başarılı bir firma olmuştur. 2013 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenerek kurulan firmamız dünya ile eş zamanlı olarak ilerlemesi konusunda çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız, su/atıksu arıtımı ile ilgili tasarım, imalat, kurulum ve işletmesi, altyapı hizmetleri, atık yönetimi, sıfır atık yaklaşımı, geri dönüşüm, akıllı şehirler, sürdürülebilir kalkınma ve dijital teknolojinin bu alanlara uygulanması üzerine çalışmalarına devam etmektedir. Her zaman Ar-Ge yaparak çalışmalarına yön veren firmamız, hizmet verdiği kurum ve kuruluşlara da Ar-Ge projelerini uygulayarak bu doğrultuda ilerlemeye devam etmektedir. Yaptığı projelerde, yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerle bilimsel alanda iş birliği içinde olan firmamız, sürekli çevre teknolojilerini de yakından takip ederek uygulamaya koymaktadır. Bu maksatla her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve etkin bir yönetimle işletmek çalışma şeklimiz olmuştur.

KOMESLİ AR-GE olarak, sektörde sürdürülebilir bir firma olmamız ve yerimizi korumamız için Avrupa Birliği standartlarına önem vermekte bu bağlamda Mevcut En İyi Teknikler (Best Available Techniques-BAT) ile birlikte kendimizi geliştirmekteyiz. Ar-Ge projelerimizden elde ettiğimiz Know-How ile birlikte yasal standartlara uygun çözümleri ön uygulama sistemlerimiz ile çözerek müşterilerimize sunmaktayız. Özellikle çok fazla uzmanlık gerektiren konularda ülkemiz ve dünyadaki uzman kişilerle işbirliği içerisinde olup çözümleri dünya standartlarının üzerinde gerçekleştirmekteyiz.

Su/Atıksu arıtımı ve geri kazanımı konusunda çok fazla bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız akıllı sistemleri de arıtmaya entegre ederek suyun önemini sürekli vurgulamaktadır. Su kaynaklarının doğru kullanımı gelişmişliğin en büyük göstergelerinden biri sayan firmamız bu konuda su ve atık yönetimi konusunda da çalışmalarına ve hizmetlerine devam etmektedir.

Sonuç olarak, KOMESLİ AR-GE; çalışmalarında geleceği düşünerek planlamalar yapmakta ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek projelerini en doğru şekilde uygulamaktadır.

Who We Are

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam vehicula sit amet enim ac sagittis. Curabitur eget leo varius, elementum mauris eget, egestas quam. Donec ante risus, dapibus sed lectus non, lacinia vestibulum nisi. Morbi vitae augue quam. Nullam ac laoreet libero.

Consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis sit amet enim ac sagittis. Curabitur eget leo varius, elementum mauris eget, egestas quam.

KOMESLİ AR-GE olarak; 18 yılı aşkın tecrübemiz, başarılı kadromuz, gelişmiş teknolojiye sahip hizmet anlayışımız ile; sektörümüzde kalite ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Çevre konusunda bütün hizmetleri veren firmamız, sürdürülebilir kalkınma ve sosyal sorumluluğunda farkında olup doğaya ve insana saygı göstermektedir. Bunun içinde tüm hizmetlerimizi verimli ve yaratıcı bir şekilde uygulamaya geçirmek, yönetmek ve teslim etmek için dünya standartlarının üstünde yenilikçi çözümler geliştirmekteyiz.